Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Belçika Krallığına səfərinə dair məlumatı
14 noyabr 2021-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov işgüzar səfərlə Brüssel şəhərinə yola düşüb.
Səfər çərçivəsində xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov Avropa İttifaqının (Aİ) Şərq Tərəfdaşlığı ölkələrinin xarici işlər nazirlərinin toplantısında iştirak edəcək. Eyni zamanda, xarici işlər nazirinin Aİ, NATO və Ümumdünya Gömrük Təşkilatının rəsmiləri ilə ikitərəfli görüşlərinin keçirilməsi nəzərdə tutulur.

Information of the Press Service of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the visit of Minister Jeyhun Bayramov to the Kingdom of Belgium
On November 14, 2021, the Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov left for Brussels on a working visit.
During the visit, Foreign Minister Jeyhun Bayramov will attend a meeting of foreign ministers of the European Union (EU) Eastern Partnership countries. At the same time, the Foreign Minister will hold bilateral meetings with officials of the EU, NATO and the World Customs Organization.